Tym żyje Szkoła

 • Uzbieraliśmy 112,06 zł w akcji "Gorączka złota"
  16
  MAY

  Uzbieraliśmy 112,06 zł w akcji "Gorączka złota"

  15 maja 2018 r. zakończyliśmy akcję "Gorączka złota". Uzbieraliśmy 112,06 zł. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy!!! Nad zbiórką czuwała pani Agnieszka Woźniak i członkowie SK PCK.

 • Mamy III miejsce w STARTUP SHAKER JUNIOR
  16
  MAY

  Mamy III miejsce w STARTUP SHAKER JUNIOR

  W dwa dni wymyślili biznes, opracowali go pod okiem specjalistów, a później zademonstrowali publicznie. Nasi uczniowie wykazali się ogromną inwencją, kreatywnością i przedsiębiorczością podczas warsztatów biznesowych STARTUP SHAKER JUNIOR. Drużyna z Budowlanki zajęła III miejsce i otrzymała nagrodę w wysokości 600 zł ufundowaną przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Stargardzie, a także vouchery na rok bezpłatnych studiów na tej uczelni!!!

 • Konkurs fotograficzny "Przyroda Powiatu Stargardzkiego"
  16
  MAY

  Konkurs fotograficzny "Przyroda Powiatu Stargardzkiego"

  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Przyroda Powiatu Stargardzkiego” w ramach projektu ,,Bobrowa Polana IV – podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców powiatu stargardzkiego”. Zadaniem jest wykonanie zdjęcia
  o tematyce przyrodniczej, ukazującego naturalne piękno powiatu stargardzkiego. Konkurs odbywa się na Facebook’u w dniach od 1.05.2018 r. do 30.09.2018 r. Każdego miesiąca, jury – tj. użytkownicy Facebook’a, głosują na najlepsze zdjęcie poprzez zaznaczenie opcji „lubię to”. Fotografia z największą ilością „polubień” w danym miesiącu wygrywa. Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografią. Do wygrania dyski zewnętrzne oraz gadżety.

  Szczegóły w regulaminie. Strona konkursu na Facebook'u: https://www.facebook.com/Przyroda-Powiatu-Stargardzkiego-1901226330169020/

  Zachęcamy do udziału w konkursie i odkrywania bogactwa przyrodniczego powiatu stargardzkiego. Poniżej regulamin konkursu.

  pdf pdf

 • Pożegnanie absolwentów Technikum Zawodowego
  27
  APR

  Pożegnanie absolwentów Technikum Zawodowego

  26 kwietnia 2018 r. pożegnaliśmy absolwentów Technikum Zawodowego. W czasie uroczystości czwartoklasiści przekazali sztandar szkoły młodszej młodzieży uczącej się w ZSBT. Maturzyści przypomnieli nam najciekawsze chwile spędzone w szkole - obejrzeliśmy prezentacje multimedialne. Naszym wspaniałym absolwentom życzymy samych sukcesów!!!

 • Za tydzień Hiszpania i Irlandia
  20
  APR

  Za tydzień Hiszpania i Irlandia

  Już za tydzień 43 uczniów z naszej szkoły rozpocznie miesięczne praktyki w Hiszpanii i Irlandii. W ramach europejskiego programu Erasmus młodzież z klas II A TZ, II B TZ, III A TZ i III B TZ będzie miała okazję pracować w hiszpańskich i irlandzkich firmach. Praktyki odbędą tam: technicy budownictwa, technicy dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych oraz technicy urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,  Młodzież ma za sobą przygotowanie kulturowe oraz kursy języków obcych: hiszpańskiego i angielskiego. Hiszpański wykładała pani Hanna Żurawska, natomiast język angielski panie: Joanna Dominiczak, Margerita Kujawska i Mariola Przybysz. Po podróży samolotem uczniowie zamieszkają w hotelu (Saragossa) lub u irlandzkich rodzin (Belfast). Oprócz praktyk w zagranicznych przedsiębiorstwach, technicy zobaczą najciekawsze atrakcje turystyczne. Opiekunami podczas pobytu będą nauczyciele z Budowlanki.

 • Zwycięzcy Turnieju Szachowego
  11
  APR

  Zwycięzcy Turnieju Szachowego

  Zakończyliśmy Turniej Szachowy. Po długich i emocjonujących rozgrywkach wyłonieni zostali zwycięzcy: I miejsce zajął Mateusz Żugaj z klasy IV B TZ, II miejsce wywalczył Damian Skrobek z klasy II A TZ, a III miejsce przypadło Jakubowi Grabcowi z klasy IV B TZ. Nagrody wręczył pan dyrektor Zbigniew Hering. Serdecznie gratulujemy!!! Konkurs przygotowali pani Anna Pietrusewicz i pan Bartłomiej Majkowski.