Mistrzostwa Polski Szkół Kolejowych w Futsalu
26
Mar

Mistrzostwa Polski Szkół Kolejowych w Futsalu

20 marca 2019 r. w Gliwicach odbyły się II Mistrzostwa Polski Szkół Kolejowych w Futsalu. W turnieju wzięło udział 13 zespołów z całej Polski, które rozstawiono w czterech grupach. Nasza szkoła w wyniku wcześniejszego losowania trafiła do grupy D z następującymi zespołami: Warszawa, Rybnik i Tychy. W pierwszym - najważniejszym - meczu z Warszawą, po wyrównanej walce, niestety ulegliśmy 4:2 i straciliśmy szanse na grę o medale. W kolejnym meczu z Tychami nasi piłkarze wygrali pewnie 8 : 2. Ostatecznie zespół nie awansował do finałowej fazy turnieju. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Mazur I BTZ, Kacper Szczepański II BTZ, Michał Bartczak II BTZ, Michał Sobina II BTZ, Kacper Nadzieja II BTZ, Maciej Niżałowki I a, Damian Sochacki I a, Bartłomiej Łyp IV BTZ i Marcel Rybicki II a. Opiekunami młodzieży byli panowie Wiesław Lada Piotr Żukowski.